ציוד להרחקת יונים

תוכן עניינים

הרחקת יונים מאפשרת ליהנות מסביבה נקייה ונעימה במיוחד. הציפורים האלו מהוות מטרד בסביבה העירונית מפני שהן משאירות אחריהן לכלוך רב, וגם גורמות לרעש רב. אם אתם סובלים מבעיית יונים בבית המגורים או העסק שלכם, תוכלו להיפטר מהן באמצעות ציוד להרחקת יונים. איזה ציוד קיים בשוק, ואילו מוצרים עושים את העבודה? כאן התשובות.

מוצרים ביתיים להרחקת יונים

כיום ניתן לרכוש מוצרים ביתיים להרחקת יונים באופן עצמאי: דחלילים להרחקת יונים, מוצרים נוצצים להרחקת יונים, עורבים להרחקת יונים, ומוצרים דומים נוספים. המטרה של הפריטים האלו להרחקת יונים היא להרתיע אותן; ציפורים אחרות וחפצים נוצצים אכן מרתיעים יונים, ולכן הן מתרחקות.

אולם, ההשפעה היא קצרת טווח; לאחר מספר פעמים, יונים מתרגלות לעצמים שונים שאמורים להרתיע אותן, והן חוזרות למקומן.

כדי לפתור את הבעיה הזו, פותחו תרסיסים שונים להרחקה של יונים. ישנם מוצרים שמכילים חומרים עם ריחות שמרחיקים יונים, וישנם חומרים דביקים שמרחיקים יונים.

הפתרונות האלו מרחיקים יונים, אך יש להם תופעות לוואי לא רצויות; מוצרים רבים מהסוג הזה מכילים כימיקלים שעלולים להזיק לבריאות של בעלי חיים ובני אדם. בנוסף, מוצרים דביקים גורמים להדבקות של נוצות, לכלוך ואבק. כתוצאה מכך, נוצר לכלוך רב, כך שהיונים אכן מתרחקות, אך במקומן נוצר לכלוך.

ציוד להרחקת יונים: מוצרים מקצועיים להרחקת יונים

דוקרנים להרחקת יונים

אחד מהאמצעים הפופולריים והיעילים ביותר להרחקה של יונים ובעלי כנף אחרים. דוקרנים עשויים מנירוסטה אל-חלד, וכאשר יונים מתקרבות אליהן, הן נדקרות קלות. כלומר, נוצרת סביבה לא יציבה עבור יונים, והן לא יכולות להישאר בה.

סלילים להרחקת יונים

סלילים קפיציים להרחקת יונים הם אמצעי פופולרי נוסף להרחקה של יונים ובעלי כנף. כמו דוקרנים, הסלילים יוצרים סביבה לא נוחה ליונים. כלומר, כאשר הן מנסות לעמוד באזור שעליו מתקינים סלילים, הן לא מצליחות, ועפות הלאה.

רשתות נגד יונים

מרפסות ואזורים פתוחים אחרים סובלים מבעיית יונים. רשתות להרחקת יונים מאפשרות לסגור את האזורים האלו בצורה אטומה, ובכך למנוע כניסה של יונים. ישנם מספר דגמים של רשתות שניתן להתקין, ומדובר בפתרון אידאלי עבור אזורים קטנים ואזורים פתוחים שיונים מקננות בהן.

הרחקת יונים מקצועית

לכידה של בעלי חיים דורשת מיומנות, הסמכה וניסיון בתחום. המרכז לאיכות הסביבה מתמחה בלכידה של בעלי חיים, תוך שימוש באמצעים מתקדמים ללכידתם הבטוחה. אנשי הצוות שלנו קיבלו הדרכות נרחבות בנושא, והם יודעים כיצד ללכוד בעלי חיים שונים, תוך מזעור הפגיעה בהם.

כל לכידה מתבצעת לאחר בדיקה של המצב, ובחינת מצבו של בעל החיים. לכידה מקצועית דורשת סבלנות כדי למנוע פגיעה נוספת בבעלי החיים, ועל מנת שלא יורתעו. לאחר הלכידה ניתן לטפל בבעלי החיים, או למסור אותם לרשויות מוסמכות שימשיכו לטפל בהם.

כעת שאתם יודעים מתי מזעיקים לוכד בעלי חיים, תוכלו לעבור בשלום מצבים מורכבים. המרכז לאיכות הסביבה מתמחה בהרחקה של בעלי חיים, הדברה ירוקה וגם לכידת בעלי חיים. אנו זמינים לשירותי לכידה 24/7, וניתן לפנות אלינו במצבי חירום, וליהנות משירות מהיר ואיכותי.

השאירו פניה ואיש מקצוע ישוב אליכם בהקדם:

התייעצו איתנו: