לכידת יונים

לכידת יונים

תוכן עניינים

הרחקה של יונים מאפשרת להיפטר מהן, ומכל מה שהן מביאות עמן: לכלוך, רעש וגם מזיקים אחרים. דרך אחד להרחיק את הציפורים האלו היא באמצעות לכידת יונים על ידי לוכד מקצועי. אם אתם לא מכירים את השיטה הזו, כאן נסביר כיצד היא עובדת, וכיצד ניתן להרחיק יונים לטווח הארוך באופן יעיל.

כיצד מתבצעת לכידת יונים?

לכידה של יונים צריכה להתבצע על ידי מומחה בנושא בלבד. אין לנסות ללכוד יונים באופן עצמאי מפני שצריך לשם כך מיומנות, הכשרה וכלים מקצועיים. לכן, אם אתם שוקלים לרכוש ציוד וללכוד יונים בעצמכם, מומלץ להימנע מכך.

אם כן, כיצד אמורה להתבצע לכידה של יונים על ידי אנשי מקצוע? הפעולה הזו מתבצעת באמצעות כלוב או כלי אחר שיכול להחזיק את היונים במקומן. במרבית המקרים משתמשים באוכל או בפיתיון אחר כדי להכניס את היונים למלכודת, ומחכים שהן לא יעמדו בפיתוי. כאשר היונים נלכדות, הלוכד לוקח אותן למקום מרוחק ומשחרר אותן בטבע. מדובר בשיטה שונה לעומת הדברת יונים, מכיוון שבהדברת יונים בעצם ממיתים אותן.

האם לכידה של יונים עובדת?

התשובה היא כן. לכידה של יונים מאפשרת להרחיק יונים שנמצאות במבני מגורים משותפים וגם מבנים ציבוריים. אולם, היעילות של השיטה הזו היא מוגבלת בלבד. כאשר לוכדים מקצועיים תופסים יונים ומרחיקים אותן, יכול להיות שהן יחזרו, או שיונים אחרות יתחילו לפקוד את המקום.

השיטה הזו יעילה לטווח הארוך בלבד מפני שהיא לא כוללת שימוש בחומרים או רכיבים שמרחיקים יונים לטווח הארוך.

איך אפשר להרחיק יונים לטווח הארוך?

לכידה של יונים לא מביאה לפתרון הרצוי, אבל אין זה אומר שאין שיטות מקצועיות אחרות להרחקת יונים. כיום ישנן 3 שיטות להרחקת יונים שנחשבות ליעילות ביותר והן:

 

שלושת השיטות האלו לא רק מביאות לתוצאות מיידיות, אלא הן גם הומניות וידידותיות ליונים. לכידה של יונים והדברה של יונים יכולים לגרום לנזקים לציפורים, ולכן אנשים רבים מעדיפים לא להשתמש בהן. לעומת זאת, דוקרנים, סלילים ורשתות מרחיקים יונים בלי להזיק להן.

כיצד? האמצעים האלו להרחקת ציפורים יוצרים סביבה לא יציבה עבור יונים. כאשר יונים מנסות לעמוד על דוקרנים או סלילים, הן לא מצליחות לעשות זאת. כלומר, נוצר סביבה בלתי חדירה ליונים. בנוסף, רשתות חוסמות כניסה של יונים, והן מהוות פתרון יעיל עבור מרפסות, מסתורי כביסה ואזורים פתוחים אחרים.

סלילים ודוקרנים מתאימים למשטחים שונים, כמו גגות, והם נמתחים ומהודקים לקצוות של המשטחים האלו. הפתרונות האלו עשויים מפלדת אל-חלד, ולכן הם חזקים, עמידים ויעילים במיוחד נגד יונים.

הרחקת יונים עם המרכז לאיכות הסביבה

לכידת יונים היא שיטה עם יעילות מוגבלת מאוד. כדי להרחיק יונים בצורה יעילה, יש צורך בפתרון ארוך-טווח, וזה בדיוק מה שאנו מציעים במרכז לאיכות הסביבה. אצלנו תוכלו לקבל שירות מקצועי להרחקת יונים ומזיקים, ואנו זמינים לספק לכם מידע וייעוץ בכל עת.

שאלות פופולריות

במידה ומדובר בשירות המצריך ללכוד את היונה, הרי שייתכן ומדובר ביונה במצוקה.

איננו מספקים שירות שנועד ללכוד יונים לצרכים שאינם מצילי חיים.

איש מקצוע מטעמנו יוכל לחלץ את היונה.

אם חיפשתם את השירות מתוך מטרה שהיונים יעזבו אתכם במנוחה, הרי שמדובר בפעולת הרחקה.

הרחקת היונים נועדה לגרום ליונים לחפש אחר מקום מחייה אחר, ולמעשה לוותר על המבנה המדובר.

הדבר נעשה באמצעות:

  • דוקרנים נגד יונים (אל דאגה היונה לא נפצעת מן הדוקרנים)
  • סליל קפיץ נגד יונים
  • רשת נגד יונים החוסמת את דרכן

זמינותנו גבוהה מאוד.

כל שאלה והתייעצות, ניתן ליצור עמנו קשר או להשאיר פניה.

ניתן להזמין איש מקצוע לעתים אף מהיום להיום.

השאירו פניה ואיש מקצוע ישוב אליכם בהקדם:

התייעצו איתנו: