מדביר חרקים

תוכן עניינים

חרקים מהווים מטרד לא קטן, במיוחד בימי הקיץ. חרקים מסוגים שונים פולשים לגינות ולבתי מגורים, ומשאירים אחריהם לכלוך. בנוסף, חרקים מתרבים במהרה, פולשים לאזורים עם מזון, ובמקרים מסוימים – גם נושאים עליהם טפילים מחוללי מחלות. כדי להיפטר מהמטרד האסתטי והתברואתי הזה, חשוב לשכור את שירותיו של מדביר חרקים מיומן. המרכז לאיכות הסביבה מתמחה בהדברות מסוגים שונים, לרבות הדברת חרקים, ואנו נשמח לספק לכם מענה מהיר עבור כל צרכי ההדברה שלכם.

הדברת חרקים במבנים

מזיקים ביתיים נחלקים למספר קבוצות. מה שמשפיע על מזיק אחד לא משפיע על השני, ולכן חשוב להשתמש בשיטות הדברה טבעיות שמתאימות למזיקים שפלשו לשטח שלכם:

במדינת ישראל יש מספר סוגים של חרקים שפולשים לאזורי מגורים ומבנים אחרים: מקקים, נמלים, יתושים, צרעות, פשפשים, וחרקים נוספים פולשים למרחבים שונים ומפריעים לשגרה היומית. מדביר חרקים מטעם במרכז לאיכות הסביבה יכול לספק לכם שירות הדברה מקצועי ומותאם אישית עבור כל בעיה.

חרקים שונים מתרבים בצורה שונה ורגישים לחומרים שונים. לכן, זה חשוב להשתמש בחומרים ובשיטות שמתאימים לסוג החרקים שנכנס לאזור המבנה שלכם. לפני שאנו מתחילים בהדברה, המומחים שלנו בודקים אילו חרקים נמצאים במבנה. רק לאחר מכן אנו מבצעים את ההדברה, תוך שימוש בחומרים הנדרשים למשימה ושיטות העבודה המתאימות ביותר.

עבודה עם רישוי הדברה בלבד

הדברה היא משימה חשובה שעוזרת למנוע בעיות בריאות ובעיות סביבתיות. אולם, הדברה לא מקצועית עלולה לגרום ליותר בעיות מאשר פלישה של חרקים: מדבירים שאינם מוסמכים עלולים להשתמש בחומרים מזיקים כדי להגדיל את הסיכוי להדברה מוצלחת. התוצאה היא נזקים בריאותיים וסביבתיים, ולכן חשוב להשתמש בשירותיו של מדביר מוסמך בלבד.

מדבירים מקצועיים מקבלים רישיון לעבוד בתחום רק לאחר שהם מסיימים בהצלחה לימודים מקצועיים בתחום. קורסי הדברה מעבירים ידע מקצועי למדבירים, לרבות סוגי חרקים, שיטות הדברה, חומרי הדברה, ונושאים חשובים אחרים. רק לאחר שהם מסיימים קורסים בתחום ועוברים בהצלחה מבחן לרישוי בהדברה, ניתן להתחיל עבודה בתחום.

במרכז לאיכות הסביבה עובדים מדבירים מוסמכים בלבד, ואנו מספקים שירותים מקצועיים לכל לקוחותינו.

שימוש בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה

זה ידוע כבר שנים שחומרי הדברה כימיים מזיקים לסביבה ולמי שנמצא בה. כאשר מדביר משתמש בחומרים כימיים להדברה, בייחוד חומרים בריכוז גבוה, הדבר עלול להשפיע לרעה על הסביבה, וגם על אנשים ובעלי חיים.

במרכז לאיכות הסביבה אנו משתמשים בחומרים ירוקים להדברה, כלומר חומרים בעלי רעילות נמוכה במיוחד, שלא מסכנים את הסביבה ואת שוכניה. אנו מתאימים את חומרי ההדברה למזיקים שאנו מדבירים, ועושים זאת בזהירות הנדרשת, בכל פעם מחדש.

שירות מקצועי לכל לקוח

פלישה של חרקים לאזורי מגורים, בנייני משרדים, מסעדות וכל מקום אחר היא מטרד. אם אתם זקוקים לשירות של מדביר חרקים מקצועי – פנו אלינו במרכז לאיכות הסביבה. אנו מספקים שירות מהיר ואיכותי לכל לקוחותינו, ונשמח לעזור לכם להיפטר מחרקים ומזיקים אחרים. הצוות שלנו יבדוק את הבעיה לעומק ויתאים לה את הפתרון הטוב ביותר, תוך הקפדה על זמנים, מתן אחריות על טיב העבודה ושימוש בשיטות ידידותיות לסביבה.

השאירו פניה ואיש מקצוע ישוב אליכם בהקדם:

התייעצו איתנו: