הדברה למסעדות

תוכן עניינים

הדברה למסעדות היא לא רק חיונית, אלא חובה על פי החוק בישראל; כדי לשמור על סביבת נעימה ונקייה ממזיקים, חשוב לבצע הדברה תקופתית במסעדות. בנוסף, כאשר מבחינים במזיקים שפולשים למסעדות, לרבות מכרסמים, חרקים וגם בעלי כנף, חשוב לקרוא למדביר מוסמך. במרכז לאיכות הסביבה אנו מספקים שירותי הדברה מקצועיים ללקוחות בכל רחבי הארץ, לרבות לקוחות בתחום המסעדנות, ונשמח לספק לכם שירותי הדברה איכותיים עם חומרי הדברה ירוקים.

הדברה למסעדות: מה חשוב לדעת?

כאשר מבחינים במזיקים שנמצאים בסביבת מסעדה, אנשים רבים פונים בראש ובראשונה לתרסיסים וחומרי הדברה אחרים. מומלץ להימנע מביצוע של הדברה או ריסוס בעצמכם. מדוע? מפני שתרסיסים נגד מזיקים כוללים כימיקלים רבים שנישאים באוויר, ועלולים לחדור לחומרי מזון. הם עלולים להזיק לסועדים, ולכן חשוב להימנע מכך.

בנוסף, אנשים רבים חוטאים בריסוס יתר כאשר הם מנסים להיפטר ממזיקים, וכן מרססים רק את המזיקים שניתן לראות. כדי להיפטר ממזיקים בסביבת המסעדה באופן מוחלט, צריך לבצע מספר פעולות חשובות:

זיהוי המזיקים:

תחילה, יש לבדוק באילו מזיקים מדובר: חרקים, מכרסמים ומזיקים אחרים עלולים לפלוש למסעדות בחיפוש אחר מזון. כדי להיפטר ביעילות ממזיקים כאלו ואחרים, יש לזהות תחילה באילו מזיקים מדובר.

איתור מקור המזיקים:

כאמור, ריסוס או פעולות אחרות נגד מזיקים שרואים הן לא מספיקות. במרבית המקרים, הפלישה של מזיקים מגיעה ממקור שיש בו מזיקים נוספים. חשוב לגלות את המקור הזה, ורק לאחר מכן לבצע את פעולת ההדברה המתאימה.

הדברה ממוקדת:

לאחר שמזהים את המזיקים ואת מקורם, ניתן לבצע הדברה. כאשר בודקים את כל הנתונים הנדרשים, ניתן לדעת באילו חומרי הדברה צריך להשתמש, היכן לבצע את ההדברה ובאיזה ריכוז לבצע את ההדברה. הפעולות האלו אפשריות רק עם מדביר מקצועי, ובמרכז לאיכות הסביבה תוכלו ליהנות משירותי הדברה מקצועיים בהתאמה אישית.

הזמנת מדביר מקצועי למסעדות

כדי לבצע הדברה למסעדות באופן יעיל ומקצועי, חשוב לשכור את שירותיה של חברה מקצועית בתחום. הדברה מכל סוג שהיא צריכה להתבצע על ידי מדביר מוסמך ומנוסה, שידע היכן לבצע את הריסוס וכיצד. זה חשוב במיוחד כאשר מבצעים ריסוס במוסדות שבהם מגישים מזון לסועדים; חשוב לבצע ריסוס ממוקד שלא יזיק לסועדים, או יגרום לנזקים כלשהם לעסק ומה שנמצע בתוכו.

המרכז לאיכות הסביבה: שירותי הדברה מקצועיים סביב השעון

בין שאתם מעוניינים בהדברה תקופתית או הדברה למסעדות בגלל חדירה של מזיקים – המרכז לאיכות הסביבה כאן עבורכם. אנו מספקים ללקוחותינו שירותי הדברה ירוקים עם חומרי הדברה ידידותיים לסביבה, מה שחשוב במיוחד במקומות שבהם אנשים סועדים.

כל המדבירים שלנו הם בעלי ניסיון בתחום, ועם רישיון הדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה. אנו זמינים ללקוחותינו בכל רחבי הארץ, ובכל שעות היום והלילה. אם אתם זקוקים לשירותי הדברה של מסעדות, פנו אלינו ונשמח לספק לכם שירות מקצועי ומותאם אישית בכל עת.

השאירו פניה ואיש מקצוע ישוב אליכם בהקדם:

התייעצו איתנו: