ריסוס לבית

חברת הדברה

תוכן עניינים

ברוכים הבאים למרכז לאיכות הסביבה, מומחים לשירותי הדברה וריסוס בבית נגד חרקים ומזיקים. שירות מקצועי ואדיב, בפריסה ארצית מלאה וזמינות גבוהה לכול פרויקט.

בשונה מהטמנתם של רעלים שונים נגד מכרסמים או חרקים שונים, הרי שריסוס עלול לחשוף את השוהים בקרבתו לסיכונים שונים, ועל-כן גוברת החשיבות בשכירת שירותיו של מדביר מוסמך ומקצועי בלבד.

הריסוס בבית נערך הן במרחב הביתי (או לחילופין במשרדים) והן בחצרות פרטיות.

 

מדובר בדרך נפוצה ופופולרית המאפשרת להיפטר מן המזיקים השונים ולמנוע את התרבותם, בטרם יהפכו למוקד תבראותי בעייתי המצריך התערבות אינטנסיבית ומעמיקה הרבה יותר.

מומחים לשירותי ריסוס

חומרים ברמת רעילות נמוכה

הדברה בטוחה מתחילה בהכשרה מקצועית של אנשי השירות ומסתיימת בשימוש בחומרי הדברה ברעילות נמוכה.

המרכז עושה שימוש בחומרי הדברה ירוקים, שאינם נעזרים בכימיקליים עוצמתיים. דעו והיזהרו כי כימיקלים עוצמתיים עלולים להוביל לתופעות לוואי ורגישויות בקרב השוהים בקרבתם.

כלל חומרי ההדברה עומדים בתקן ומאושרים על-ידי כלל הגורמים הרלוונטיים הנדרשים כחוק. 

אנשי מקצוע מוסמכים

כדי להבטיח שירותי הדברה איכותיים עם תוצאות, לרשותנו טובי המדבירים אשר עברו את כל ההכשרות וההסמכות הנדרשות על-פי חוק.

כמו כן, כל אנשי הצוות מטעם המרכז לאיכות הסביבה, עוברים השתלמויות בהתאם לנדרש, וזאת כדי להתעדכן בחומרי ההדברה לריסוס בבית, ובטכניקות ההדברה המובילות למען השגת תוצאות ללא רבב.

זמינות גבוהה

כדי להבטיח את שביעות רצונם המלאה של לקוחותינו, עומדים לרשותנו מדבירים מוסמכים מכול רחבי הארץ.

בחיפושכם אחר שירותי ריסוס לבית על-ידי מדביר מקצועי ומוסמך, אנו נוכל לשלוח אליכם איש מקצוע בהקדם האפשרי. במרבית המקרים, אף יתאפשר השירות מהיום להיום.

 

השאירו פניה ומדביר מוסמך ישוב אליכם בהקדם:

שירות מקצועי

שירותי ריסוס עם המרכז לאיכות הסביבה – איכות ללא פשרות.

פלישה של מזיקים לבית עלולה לגרום לבעיות שונות. בעוד שישנם מזיקים שניתן להיפטר מהם בקלות, ישנם מקרים שבהם יש לבצע ריסוס בבית כדי להיפטר מהפולשים האלו. אם אתם זקוקים לריסוס, חשוב שתקראו את המידע הבא ותגלו מה מומלץ לעשות כדי להיפטר ממזיקים ביעילות ולטווח ארוך.

ריסוס בבית: האם כדאי לבחור באפשרות הזו?

במקרים של מעט מזיקים, כמו מקקים, ניתן לבצע ריסוס עצמאי באמצעות תרסיסים ביתיים להרחקת מזיקים. לעומת זאת, אם יש מקקים או מזיקים אחרים שפלשו במספרים גדולים, מומלץ להימנע מריסוס מהסוג הזה. חומרי הדברה ביתיים כוללים כימיקלים רבים שעלולים להזיק לא רק לפולשים, אלא גם לאנשים שגרים בבית.

כאשר יש כמות גדולה של מזיקים, אתם עלולים לרסס חומרי הדברה בצורה מופרזת, וליצור סביבה עם כימיקלים ורעלנים לא מתנדפים במהירות. מלבד חומרי הדברה בפחית, יש גם חומרי ריסוס מקצועיים שנמכרים בחנויות מתמחות. ריכוז הרעלים בחומרים האלו גבוה אף יותר, ומומלץ להימנע משימוש בהם. כלומר, ריסוס עצמאי מומלץ רק במקרים שבהם יש מספר מועט של מזיקים.

מתי כדאי להזמין ריסוס מקצועי?

ריסוס מקצועי מאפשר להיפטר ממזיקים בצורה יעילה ולטווח ארוך. אם ניסיתם לבצע ריסוס בעצמכם עם חומר הדברה שנמכרים בפחיות ריסוס והבעיה לא נפתרה, כנראה שמדובר בבעיה בהיקף גדול. מומלץ להזמין שירותי ייעוץ של מדביר מקצועי לאחר שריסוס אחד לא עבד. חשוב להימנע מריסוס יתר כדי לא לפזר כימיקלים בבית, ולקבל ייעוץ בנוגע להיקף הבעיה ולפתרונות המומלצים.

מה חשוב לדעת על הדברה מקצועית?

ריסוס בבית על ידי חברה מקצועית יאפשר לכם להיות בטוחים שנפטרתם מהבעיה. אם אתם שוקלים לשכור מדביר מקצועי, חשוב שתבדקו אם יש לו רישיון בתוקף. ישנם מספר סוגים של רישיונות הדברה, וחשוב לוודא שלמדביר שאתם שוקלים לשכור את שירותיו יש רישיון של מרסס.

הרישיון מעיד על כך שהמדביר עבר לימודים והכשרה מקצועית בתחום, ושהוא יודע באילו חומרים להשתמש, באילו כמות להשתמש וכיצד להיפטר מהמזיקים. מדביר מקצועי גם ידע בדיוק באילו חומרי ריסוס להשתמש.

ישנם מזיקים שונים שכל אחד מהם דורש חומר הדברה אחד: עכברים, חולדות, מקקים, נמלים ומזיקים אחרים דורשים חומרי ריסוס שמתאימים להם. מדביר מטעם חברת המרכז לאיכות הסביבה יעניק לכם ייעוץ מקצועי בנוגע לבעיית המזיקים שלכם, ויעניק לכם שירות ריסוס מקצועי שיעלים אותם לטווח ארוך.

הדברה ירוקה מבית המרכז לאיכות הסביבה

בעבר, ריסוס מקצועי התבצע באמצעות כימיקלים חזקים במיוחד שמזיקים לאנשים וגם לסביבה. כיום הסכנות של החומרים האלו ידועות היטב, ולכן חשוב להימנע משימוש בהם. כדי להעניק ללקוחותינו שירות מקצועי, יעיל וגם ידידותי לסביבה, חברתנו משתמשת בחומרי הדברה ירוקים בעלי רעילות נמוכה. המדבירים של המרכז לאיכות הסביבה ישמחו לספק לכם שירות מותאם אישית, ואם אתם סובלים מבעיית מזיקים, פנו אלינו בכל עת.

נשמח לעמוד לשירותכם

איתכם בכל שאלה והתייעצות.

התייעצו איתנו

בחיפושכם אחר ריסוס לבית על-ידי מדביר מוסמך, אנו מזמינים אתכם להשאיר פניה, לכתוב לנו בוואטסאפ או ליצור עמנו קשר טלפוני ישיר.

המוקד הארצי של המרכז לאיכות הסביבה, ישמח לעמוד לשירותכם.

התייעצו איתנו: