הדברת תולעים

חברת הדברה

תוכן עניינים

הן מטילות עלינו מורא וגועל, והן עלולות לפקוד את ביתנו ללא כל התראה מוקדמת. לפתע, בוקר אחד אנו יכולים פשוט לקום לבית גדוש בתולעים ובתחושה כאילו והן נמצאות בכל מקום ומקום. המרכז לאיכות הסביבה זמין לקריאות חירום, ומציע פתרונות מקיפים להדברת תולעים ורימות באופן הרמטי וללא דיחוי.

חשוב לדעת כי הדברה נגד תולעים היא דבר אשר יכול להימנע. 

לרוב נוכחותן של תולעים תנבע מהיגיינה לקויה. די בשמירה על כללי היגיינה מוקפדים וברורים, כדי שהבעיה לא תשוב על עצמה, או לכל היותר תשוב באופן נדיר למדי.

אחת מן התופעות השגורות היא הופעתן של רימות, כאשר מדובר באחד מגלגוליו הראשוניים של החרק בעת שהוא בוקע מן הביצה, ובטרם הפיכתו לגולם.

הרימות יכולות לבקוע באופן פתאומי ובכמויות גדולות, דבר אשר יכול להצריך שטיפה קפדנית של הבית ולעתים אף ריסוס והדברה.

חיסולן של הרימות מתחיל באיתור המוקדים הבעייתיים ובסילוק כל נוכחות אשר יכולה להוביל להישנות התופעה.

הדברת תולעי מזון

תולעי מזון הן מבין התולעים השגורות והנפוצות ביותר הפוקדות את ביתינו. 

המדובר בתולעים אשר ישגשגו בקרבתו של מזון רקוב, ולרוב הדבר יתרחש כאשר הפח איננו מפונה לעתים קרובות, או כאשר מדובר בעונות החמות, אז שאריות המזון נרקבות באופן תכוף ומהיר הרבה יותר.

חשוב לציין כי תולעי המזון הללו, הן לא אחרות מאשר אותן רימות שציינו קודם לכן.

זהו חרק הנמצא בשלב התפתחותו הראשוני. באזורים אלו, תולעי המזון יכולות לשגשג ולהתפתח לקראת הפיכתן לחרקים בוגרים.

הדברת תולעי עץ

גם תולעי עץ הן למעשה רימות, כלומר חרק בתהליך התפתחותו הראשוני לאחר שבקע מן הביצה.

המדובר ברימה המשויכת לרוב לחיפושיות או פרפרים.

הבעיה איננה צצה רק בעצם נוכחותן אשר יכולה לעורר גועל רב, אלא בעובדה שהן יכולות לכרסם את העץ עצמו, ובכך לפגוע ברהיטים ושלל פריטים שונים.

שירות מקצועי מהמרכז לאיכות הסביבה

אנשי מקצוע מוסמכים

שירותי הדברה במרכז לאיכות הסביבה מתחילים קודם כל בהון האנושי.

בחיפושכם אחר שירות הדברה נגד תולעים, אנו מציעים את מיטב אנשי המקצוע, בעלי ניסיון והכשרה הנדרשת כחוק.

זמינות גבוהה

כל מדביר תולעים מטעם המרכז לאיכות הסביבה, זמין לפרויקטים ועבודות באופן מידי.

לרשותנו אנשי מקצוע ומדבירים מוסמכים בפריסה ארצית נרחבת, מן הצפון, דרך המרכז ואזור ירושלים ועד לדרום.

חומרי ריסוס ברעילות נמוכה

ריסוס בבית נגד תולעים באמצעות חומרי הדברה בעלי רעילות נמוכה.

אנו עושים שימוש אך ורק בחומרים שאינם נסמכים על כימיקלים עוצמתיים. דעו והיזהרו: כימיקלים עוצמתיים עלולים לעורר תופעות לוואי, רגישויות ואף לעתים לסכן את חייהם של הנוכחים והנוכחות.

לשם כך, הקפידו להיעזר בשירותיו של מדביר מוסמך כחוק בלבד.

השאירו פניה להדברת תולעים, ונציג ישוב אליכם בהקדם:

ישנם חרקים שונים שעלולים לפלוש לאזור הפנימי וכן לאזור החיצוני של הבית. תולעים למשל מהוות מטרד שעלול לגרום ללכלוך, ריחות לא נעימים ופלישה של מזיקים אחרים. כאשר תולעים מתרבות, זה עשוי להיות מאתגר במיוחד להיפטר מהן ללא עזרה מקצועית. לכן, יש לבצע הדברת תולעים עם חומרים שיאפשרו להיפטר מהיצורים האלו, ומרכז לאיכות הסביבה אנו מספקים שירותי הדברה מקצועיים נגד תולעים ומזיקים אחרים.

מהיכן מגיעות התולעים?

ישנם מיתוסים לגביי חרקים שונים שפולשים לאזורים עם היגיינה לקויה. בעוד שבמרבית המקרים זה לא נכון, במקרה של תולעים היגיינה לא טובה היא זו שגורמת לפלישה והתרבות של תולעים: כאשר יש שאריות מזון ופסולת אורגנית, כולל צואה של חיות מחמד ומזון רקוב, חרקים ישתמשו בגורמים האלו כמזון. לאחר מכן, החרקים מתחילים להתרבות ומטילים ביצים, שמהן יוצאות רימות שמתפתחות לתולעים.

התולעים מתפתחות לחרקים בוגרים, וכך מתחיל מעגל של התרבות שיוצר סביבה עם פסולת רבה. חשוב להיפטר מתולעים לפני השלב הזה, והדברה מקצועית עושה את העבודה.

האם ניתן להיפטר מתולעים לבד?

הדרך הטובה ביותר להיפטר מתולעים היא למנוע את השגשוג שלהן. כדי לעשות זאת, חשוב לשמור על היגיינה בסביבה הביתית וגם מחוצה לה. אם יש לכם גינה שבה חיות מחמד עושות את צרכיהן – נקו את הצרכים באופן תדיר ועקבי. שמרו על ניקיון בתוך הבית ומחוצה לו, וודאו שאין שאריות של מזון במקומות גלויים וגם נסתרים.

אם אתם מבחינים בתולעים, ניתן להשתמש בחומרי הדברה ביתיים, אבל חשוב לקחת בחשבון שיעילותם מוגבלת. כדי להיפטר מתולעים באופן יעיל, יש להשתמש בשירותי הדברת תולעים מקצועיים.

הדברת תולעים עם שירות מקצועי

כדי להיפטר מתולעים ביעילות ולמנוע את שגשוגן, חשוב לבדוק תחילה באילו תולעים מדובר. לאחר מכן יש לבדוק אם והיכן יש רימות, ולהשתמש בחומרי הדברה שמתאימים לרימות וגם לסוג התולעים שפלש לאזורכם. הדברה של ביצים, רימות ותולעים יאפשר לכם ליהנות מסביבה נקייה, ולהיות בטוחים שנפטרתם מהפולשים ביעילות. במרכז לאיכות הסביבה אנו מספקים שירותי הדברה מקצועיים בהתאמה אישית. המומחים שלנו ישמחו לתת לכם מענה במקרה של תולעים, וגם במקרים של מכרסמים, חרקים ומזיקים אחרים.

שירותי הדברה מקצועיים של המרכז לאיכות הסביבה

חומרי הדברה כימיים עלולים לגרום לבעיות בריאות, והחומרים האלו אינם מתנדפים בקלות. כדי למנוע נזקים לסביבה ומי שחי בה, אנו משתמשים בחומרי הדברה ירוקים בעלי רעילות נמוכה. החומרים האלו הם יעילים במיוחד נגד תולעים, והם אינם גורמים לסכנות בריאותיות.

המרכז לאיכות הסביבה מספק שירותי הדברה מקצועיים עם מדבירים בעלי רישיון, לעסקים, מוסדות ויחידים. אם אתם מבחינים בתולעים או מזיקים אחרים, אל תחכו מפני שהבעיה עלולה להחמיר. פנו אלינו ואנו נשמח לתת לכם מענה, עם שירות מקצועי, אדיב ויעיל במיוחד נגד מזיקים.

שירות מקצועי

שירותי ריסוס עם המרכז לאיכות הסביבה – איכות ללא פשרות.

נשמח לעמוד לשירותכם

איתכם בכל שאלה והתייעצות.

התייעצו איתנו

בחיפושכם אחר איש מקצוע מוסמך לריסוס נגד תולעים, אנו במרכז לאיכות הסביבה שמחים להעמיד לרשותכם את יועצינו לכל שאלה והתייעצות.

למידע נוסף, צרו עמנו קשר טלפוני, השאירו פניה באתר או כתבו לנו בוואטסאפ.

שאלות-תשובות

אל תלקו את עצמכם, מדובר בבעיה מוכרת וידועה.

התולעים הן לרוב רימות שנובעות מחרקים שונים כגון זבובים.

הם מטילים את ביציהם באשפה ובאזורים מועדים לפורענות בהם ייתכנו שאריות מזון.

מומלץ לפנות את האשפה אחת ליום, וכל שכן בחודשי הקיץ.

לעתים קרובות, מספיק לנקות את הבית כדי שהבעיה לא תשוב על עצמה.

אולם לעתים התולעים הופכות לבעיה עונתית. במקרים שכאלו, מומלץ להזמין מדביר תולעים שיאתר את המקומות המדוברים ויעשה שימוש בחומרי ההדברה הנדרשים.

ניתן להזמין מדביר תולעים מטעם המרכז לאיכות הסביבה לשירות מהיום להיום.

במקרים של עומס, ייתכן ונוכל לשלוח איש מקצוע רק ביום שלמחרת.

התייעצו איתנו: