הדברת קרציות

תוכן עניינים

אנשים רבים חושבים שקרציות מזיקות רק לבעלי חיים, אך זה לא נכון. קרציות עוקצות גם בני אדם, וכאשר הן עושות זאת, עלולות לעבור מחלות שונות לבני אדם. לכן, כאשר מבחינים בקרציות בבית או בסביבתו, חשוב לבצע הדברת קרציות מקצועיות בלי דיחוי.

איך מזהים קרציות?

ישנם חרקים קטנים שעוקצים ומוצצים דם, ולכן אנשים רבים מתבלבלים בין קרציות ובין פשפשים, למשל. קרציות הן ייחודיות מפני שיש להן איבר יניקה שבעזרתו הן נצמדות לעור של בעלי חיים או בני אדם. בנוסף, לקרציות יש איבר ייחודי על הרגליים הקדמיות שבעזרתו הן קולטות שינויים שונים בסביבה.

קרציה בוגרת היא בעלת 8 רגליים ושריון אשר מגן על גופה. לקרצייה יש 3 שלבים בגלגול שלה: זחל, נימפה וקרציה בוגרת.
קרציות ממין זכר הן בעלות שריון שמכסה את כל הגוף, והשריון של קרציות נקבות מכסה רק את החלק העליון של גופן. כמו עם יתושים, הזכרים לא מוצצים דם, אלא רק הנקבות. חשוב להבחין אם מדובר בקרציות או בחרק מוצץ דם אחר כדי לבצע הדברת קרציות באופן מדויק ויעיל.

הדברת קרציות באופן מקצועי

יש סוגים שונים של קרציות שעשויים לתקוף בעלי חיים ובני אדם. יש קרציות קשות עם שריון, ויש קרציות רכות בלי שריון. יש גם הבדלים בהשפעות של העקיצות של סוגי הקרציות השונות, ולכן חשוב להדביר את הקרצייה שפלשה לסביבתכם באופן ממוקד ויעיל.

ישנם תכשירי הדברה שונים שפותחו עבור קרציות מסוג שונה, ובמרכז לאיכות הסביבה תוכלו ליהנות משירות הדברה מקצועי וממוקד. לפני שאנו מבצעים הדברה, המדבירים המקצועיים שלנו בודקים את הסביבה שיש בה קרציות. המטרה היא לבדוק האם אכן מדובר בקרציות, באילו קרציות מדובר, ובאילו אזורים הן נמצאות.

לאחר שיש לנו את המידע הזה, אנו מבצעים הדברה מקצועית עם תכשירי הדברה ירוקים וידידותיים לסביבה. כדי לקבל תוצאות יעילות ולהיפטר מקרציות, חשוב לבחון את המצב ולבצע ריסוס בכל האזורים ששי בהם פלישה. קרציות יכולות לפלוש לתוך בתים וגם לשגשג מחוץ להם, בגינות. אצלנו תוכלו ליהנות מהדברה מקצועית וריסוס נגד כל המזיקים.

צריכים שירות הדברת קרציות? פנו אלינו

המרכז לאיכות הסביבה מתמחה בשירותי הדברה ירוקים; החומרים שאנו משתמשים בהם כוללים רעלנים בריכוז נמוך, שמטרתם היא להיפטר ממזיקים – בלי להזיק לסביבה. הצוות שלנו יבצע אצלכם ריסוס לפי ההוראות של המשרד לאיכות הסביבה, וכל המדבירים שלנו הם בעלי רישיון לבצע הדברות מהסוג הזה.

הודות לחומרי ההדברה הירוקים, השגרה שלכם לא תופר לזמן רב. במרבית המקרים, ניתן לחזור לאזור שבו בוצע הריסוס תוך שעות ספורות מרגע ההדברה. במרכז לאיכות הסביבה זמין לכם שירות הדברות מקצועי עבור שלל מזיקים, עם צוות אדיב ומיומן. אם אתם סובלים מקרציות או מזיקים אחרים – פנו אלינו, ונשמח לספק לכם שירות בכל עת.

השאירו פניה ואיש מקצוע ישוב אליכם בהקדם:

התייעצו איתנו: