הדברת עשבים

חברת הדברה

תוכן עניינים

ברוכים הבאים למרכז לאיכות הסביבה, מומחים לביצוע הדברת עשבים בפרויקטים בכול היקף. לרשותנו אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בפריסה ארצית נרחבת, וזאת למען מתן שירות מידי ולשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו.

כל איש צוות מטעם המרכז לאיכות הסביבה, הינו בעל ניסיון עשיר ורב, הסמכות כנדרש בחוק וידע בסילוקן של מזיקים וחרקים שונים אשר יכולים להלך אימים הן על הצמחייה והן על בתינו.

עד כמה שגינה יכולה להיות יפה למראה, הרי שהיא מהווה קרקע פורייה להימצאותם של חרקים שונים. ביצוע הדברה הנעזרת בחומרים המאושרים על-פי התקן הישראלי, מאפשרת ליהנות מדשא מוריק ויפהפה, ומשהייה נעימה בחצר הבית ללא כל היסוס.

מומחים להדברת עשבים בגינה ובפארקים

באישור המשרד לאיכות הסביבה

כל מדביר ומדביר הפועל מטעם המרכז לאיכות הסביבה, הינו איש מקצוע מיומן ומנוסה, המחזיק בהכשרות הנדרשות ובידע המותאם במדויק להיקף הפרויקט.

בבחירתכם בשירותינו, נתאים לכם את איש השירות המקצועי המתאים להיקף הפרויקט: הדברת עשבים בחצרות בתים פרטיים, או לחילופין לפרויקטים רחבי היקף להדברת עשבים בפארקים ציבוריים.

אנשינו עוברים השתלמויות תכופות בהתאם לנדרש, וזאת כדי להבטיח עבודה איכותית, מקצועית ואשר שומרת על ביטחונם של העוברים והשבים.

אמצעי זהירות

כדי להבטיח שירותי הדברה מקצועיים ובטוחים, אנו במרכז לאיכות הסביבה נוקטים בכל אמצעי הזהירות הנדרשים.

בסיומו של כל פרויקט, נתלות הכרזות המפרטות את השימוש בכל הרעלים וחומרי הריסוס השונים.

כמו-כן, עבור הגורמים האמונים על המקום בו בוצעה ההדברה, תתבצע הדרכה מסודרת על-ידי מדביר מוסמך.

מתן תעודת אחריות

ללקוחות המרכז לאיכות הסביבה תינתן תעודת אחריות עם סיום שירותי ההדברה, וזאת כדי להבטיח ראש שקט ושביעות רצון מלאה.

 

השאירו פניה ומדביר עשבים ישוב אליכם בהקדם:

בין שמדובר בגינה ביתית או ציבורית, עשבים מהווים בעיה; הצמחים האלו נוטים לפלוש לשטחים ולעתים הם צומחים ללא הגבלה. כאשר זה קורה, דשא וצמחים אחרים עומדים בפני תחרות על משאבים, ולכן חשוב לבצע הדברת עשבים מקצועית. חברת ירוק הדברות מתמחה בהדברות של בעלי חיים ושל עשבים בשיטות ידידותיות לסביבה. איתנו תוכלו ליהנות משירות מקצועי במחירים נוחים, ולהיפטר מעשבים שמזיקים לצמחים ולגורמים אחרים.

האם כדאי לבצע הדברת עשבים באופן עצמאי?

ברגע שעשבים משתלטים על אזורים בקרקע – מומלץ שלא להשתמש בחומרי הדברה ביתיים. כדי להיפטר מעשבים, חשוב להשתמש בחומרי הדברה שמתאימים לעשבים, וכן לרסס את הכמות הנדרשת של החומרים האלו. למרבית האנשים אין את הידע הזה, והם נוטים לרסס יותר מדי חומרי הדברה או להשתמש בחומרי הדברה לא מתאימים. זה עלול לגרום להדברה של דשא וצמחים אחרים, וגם לנזקים לקרקע.

כדי לטפל בעשבים באופן עצמאי, אתם יכולים לבצע ניכוש שלהם כאשר הם צעירים. מומלץ לעשות זאת לאחר גשמים, מה שמאפשר להוציא את השורשים במלואם, ולא כאשר האדמה יבשה.

אנשים רבים גם נוטים לחשוב שגריפה של עשבים עם מעדר עוזרת להיפטר מהם, אך ההיפך הוא הנכון: הפעולה הזו גורמת לפיזור של זרעי העשבים ולשגשוג שלהם באזורים אחרים. מהסיבות הללו מומלץ שלא לנסות להיפטר מעשבים בעצמכם, אלא להשתמש בשירותי הדברה מקצועיים.

שירותי הדברה מקצועיים עם חברת ירוק

כדי להיפטר מעשבים באופן יעיל, חשוב לעשות מספר דברים: תחילה, יש לזהות האם אכן מדובר בעשבים שוטים, או בצמחים אחרים. אם אכן מדובר בעשבים, יש לבדוק באילו עשבים מדובר. ישנם עשבים רחבי עלים, עשבים שוטים בדשא, עשבים רב שנתיים, וסוגים אחרים של עשבים מזיקים.

לאחר שאנו מבצעים בדיקה של סוג העשב וההתפשטות שלו, אנו מייעצים ללקוחותינו על אופן הפעולה, כלומר על ההדברה הנדרשת. החברה שלנו מתמחה בהדברה ירוקה, כלומר בהדברה שבה משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה.

אנו מבצעים הדברה באופן שאינו פוגע בצמחייה ובבעלי חיים, כך שתוכלו ליהנות מתוצאות מדויקות בכל פעם מחדש. חברתנו מורשית לבצע הדברות ממגוון סוגים, לרבות הדברה של עשבים, ואנו מספקים שירותים לעסקים, מוסדות ולקוחות פרטיים בכל רחבי הארץ. ההדברות שאנו מבצעים אינן מזיקות לדשא ולצמחים אחרים שנמצאים בסביבת העשבים. כלומר, אתם יכולים ליהנות מצמחיה פורחת ומשגשגת, בלי עשבים מזיקים מסביב.

כמה עולה הדברה של עשבים?

כמו שירותים רבים אחרים, לא ניתן לקבוע מראש את המחיר המדויק של הדברה של עשבים. חברתנו מספקת מגוון שירותים במחירים נוחים במיוחד, ואנו נשמח לספק לכם הצעת מחיר במקרה הצורך. אם עשבים מזיקים לצמחיה באזורכם, יש לכך פתרון מקצועי. המנעו מהדברה באופן עצמאי כדי לא לגרום לנזקים נוספים. במקום זאת, צרו עמנו קשר ותיהנו משירות מקצועי, מחירים ללא תחרות ותוצאות מדויקות.

שירות מקצועי

המרכז לאיכות הסביבה מציע מומחיות רבת שנים.

נשמח לעמוד לשירותכם

איתכם בכל שאלה והתייעצות.

התייעצו איתנו

בחיפושכם אחר מומחה להדברות עשבים באזורכם, אנו מזמינים אתכם לפנות אל המוקד הארצי שלנו.

בכל שאלה והתייעצות, השאירו פניה באתר, כתבו לנו בוואטסאפ או צרו עמנו קשר טלפוני ישיר.

התייעצו איתנו: