הדברת עקרבים

תוכן עניינים

מלבד היותם בעלי מראה מעורר פחד, עקרבים עשויים להיות גם מסוכנים לאנשים ובעלי חיים. המצאות של עקרבים בסביבת הבית ומחוצה לו עשויה להוביל לבעיות, בעיקר עקיצות על ידי פרוקי הרגליים האלו, ולכן חשוב לפעול במהרה כאשר מבחינים בעקרבים בסביבה. כאן במרכז לאיכות הסביבה אנו מספקים שירותי הדברה מותאמים אישית ללקוחותינו, לרבות הדברת עקרבים בשיטות ירוקות וידידותיות לסביבה.

האם כל העקרבים ארסיים?

התשובה לכך היא לא; העקרבים שנמצאים במדינה הקטנה שלנו אינם ארסיים ברובם, אך זה לא אומר שצריך להיות אדישים למראה היצורים האלו. עקרבים צהובים הם המסוכנים ביותר, שכן הארס שלהם הוא רעיל וקטלני לבני אדם ובעלי חיים.

אם מבחינים בעקרבים צהובים, חשוב לפנות את המקום ולהזמין מדביר מקצועי עבור הדברת עקרבים. דבר חשוב נוסף שצריך לדעת הוא שעקרבים שאינם ארסיים גם מובילים לבעיות: עקיצה על ידי עקרבים שאינם קטלניים אמנם לא מובילה למוות, אבל היא גורמת לנפיחות כואבת במיוחד שלא עוברת מהר. ישנם אנשים שעלולים לפתח תגובה אלרגית בגלל עקיצות כאלו, ולכן חשוב להדביר עקרבים במהירות.

מדוע עקרבים נכנסים לבתים?

עקרבים גרים בחוץ, במחילות, אך הם לא תמיד מוצאים תנאי שטח שמתאימים למחייה.

כתוצאה מכך, עקרבים נכנסים לבתים ומחפשים מקומות מסתור שיוכלו לקנן בהם, וכן מזון שיוכל להזין אותם. לכן, כאשר מבחינים בעקרבים, ייתכן שהם מתכננים או אפילו הצליחו להקים קן בתוך הבית או מחוצה לה. הדברת עקרבים בשלב הזה היא חיונית, ואיתנו תוכלו להיפטר מעקרבים בצורה מהירה ויעילה.

הדברת עקרבים בשיטות ירוקות

המרכז לאיכות הסביבה מספק מגוון שירותי הדברה מתקדמים, לרבות הדברה של עקרבים. אם אתם מבחינים ביצורים האלו, חשוב לא לנסות להדביר או לתפוס אותם בעצמכם. זה עלול לעורר מנגנוני הגנה של העקרבים, ולגרום להם לנסות לעקוץ אתכם. במקום זאת, ניתן לפנות אלינו ולקבל שירותי הדברה מהירים וידידותיים לסביבה.

המדבירים המקצועיים שלנו בוחנים כל מקרה לגופו, ובוחנים באילו מזיקים מדובר, והאם יש להם מקומות מסתור או מחיה. לאחר מכן, אנו מתחילים בריסוס של האזורים שבהם יש מזיקים, וכן אזורי קינון, כדי למנוע התרבות. שיטות ההדברה שלנו הן ירוקות וידידותיות לסביבה, כך שנסייע לכם להיפטר מעקרבים, בלי להסב נזקים לבית או לסביבתו.

שירותי הדברה מתקדמים ומקצועיים

המרכז לאיכות הסביבה משתמש בחומרי הדברה שעומדים בתקנים המחמירים ביותר, ואושרו לשימוש על ידי המשרד להגנה על הסביבה. כל המדבירים שלנו הם בעלי רישיון ריסוס, ואנו מספקים שירות עבור לקוחות פרטיים, עסקים ומוסדות לאורך כל השנה. אם אתם מבחינים בעקרבים או במזיקים אחרים בסביבתכם, אל תהססו.

פנו אלינו, ואנו נשלח אליכם מדביר מקצועי שייפטר מהם באופן מהיר ובלי נזקים. אם יש לכם שאלות או שאתם מעוניינים לקבל מידע נוסף על השירותים הייחודיים שלנו – אנחנו כאן עבורכם. פנו אלינו ונשמח לספק לכם מענה ושירות מותאם אישית בכל עת.

השאירו פניה ואיש מקצוע ישוב אליכם בהקדם:

התייעצו איתנו: