הדברת יתושים

חברת הדברה

תוכן עניינים

חודשי הקיץ החמים והלחים, מלווים לא פעם בנוכחותם המעיקה והמגרדת של 'חברינו' היתושים. במרכז לאיכות הסביבה אנו מציעים שירות מקצועי והרמטי להדברה נגד יתושים למען שהות נעימה בבית ובגינה, נטולת גרד וזמזום בלתי פוסק.

ישראל אמנם איננה מתהדרת יתר על המידה בבעלי חיים מסוכנים, אולם גם אלו שנמצאים בנוכחותנו בכל עת, עלולים להתברר כמעבירי מחלות וכגורמים המסכנים את בריאותנו.

היתושים, אותו חרק מעופף קטנטן, אינם רק מוציאים אותנו מדעתנו בזמזומם הבלתי פוסק, אלא גם מעבירים מחלות ועלולים אף להוביל לסיכונים בריאותיים מוכחים, וכל זאת רק בשל עקיצה אחת קטנה.

דוגמה בה אנו נוהגים להשתמש לעתים קרובות לקוחה דווקא מתחום הרחקת היונים. נוכחות היונה יחד עם נוכחותם של יתושים, עלולה להוביל להיתכנותה של דלקת כרום המוח הנגיפית. היתוש השוכן על היונה, ושלאחר מכן שוכן על עורנו, עלול להיות גורם מפיץ מחלות.

מומחים לריסוס נגד יתושים

הכחדת נוכחותם של היתושים מסביבתנו יכולה לעתים להתגלות כאתגר של ממש.

השימוש בלוכדי יתושים הקוטלים אותם במכת ברק איננה מצליחה לענות על הבעיה במלואה, והשהות בחצר הבית או במרפסת יכולה להתברר עד מהרה כבלתי נסבלת בחודשים החמים.

עם שירותי הדברה מקצועיים אנו מבטיחים ללקוחותינו אוויר נעים ונקי, נטול מעופפים עוקצניים.

שירות ההדברה נגד יתושים איננו מתמקד אך ורק בנוכחותם באמצעות ריסוס, אלא גם ובעיקר שם את הדגש על מוקדי המחייה שלהם. דבר אשר יביא למיגור הבעיה באופן הרמטי.

שירות ללא פשרות

אנשי מקצוע מוסמכים

שירותי הדברה מקצועיים מתחילים בהון האנושי.

כל מדביר ומדביר הנשלח מטעמנו, הינו איש מקצוע מוסמך המחזיק בכל ההכשרות הנדרשות מטעם המשרד להגנה על הסביבה. כל מדביר מביא עמו ניסיון מקצועי עשיר המאפשר לתכנן את אסטרטגיית ההדברה הנכונה העונה לתנאי השטח.

במרכז לאיכות הסביבה, אנשינו יוצאים להשתלמויות הנדרשות, וזאת כדי לענות על כל הטכנולוגיות האחרונות והחומרים האחרונים להדברת יתושים.

זמינות גבוהה

אנשינו פרוסים בכל רחבי הארץ, ובכך מתאפשרת לנו היכולת לענות על צורכיהם של כלל לקוחותינו בכל נקודה.

מן הצפון דרך רמת הגולן ועד לרכס הכרמל, דרך המרכז ואזור ירושלים, ועד לדרום מצפון הנגב ועד לאילת – אנו כאן בשביל להבטיח לכם שירות מקצועי ואדיב.

חומרי ריסוס ברעילות נמוכה

ריסוס בבית ובחצר עם חומרי הדברה ברעילות נמוכה, וללא כימיקלים עוצמתיים.

חומרי הדברה מסוג זה, מאפשרים למנוע את היתכנותן של תופעות לוואי או סיכונים לדיירים.

אנו נוקטים בגישה זו באופן מחמיר, וזאת למען ביטחון לקוחותינו וביטחון אנשי השירות מטעמנו.

השאירו פניה להדברת יתושים, ונציג ישוב אליכם בהקדם:

במדינת ישראל העונה החמה היא ארוכה במיוחד ;במשך שישה חודשים לפחות, שורר חום בינוני עד כבד בכל חלקי הארץ שמביא עמו לא רק עלייה בשימוש במזגנים, אלא גם בכמות היתושים בישראל. החרקים האלו מהווים מטרד שגורם לגירודים מציקים, ועלול אפילו להעביר מחלות שונות. כדי להיפטר מיתושים, חשוב להיות ערים לנוכחות שלהם, וגם לבצע הדברת יתושים מקצועית. במרכז לאיכות הסביבה אנו מציעים שירותי הדברה ירוקים שעוזרים להיפטר מיתושים בצורה יעילה, ונשמח לעזור להם להיפטר מהמטרד הזה לטווח הארוך.

מה ניתן לעשות נגד יתושים בבית?

יתושים נמשכים למקורות של מים עומדים, כמו שלוליות, מקורות מים טבעיים, בריכות, ועוד. כדי למנוע את הפלישה של יתושים, או להפחית את הנוכחות שלהם, מומלץ לייבש אזורים רטובים בסביבה הביתית שלכם. אם יש אזורים של מים עומדים סביב ביתכם או בית העסק שלכם, יש לייבש אותם באופן יסודי.

אם אתם שוקלים לבצע הדברת יתושים ביתית, נסו להימנע מכך. חומרי ההדברה שמוכרים בחנויות השונות מכילים כימיקלים רבים שעלולים להזיק לכם. החומרים הנדיפים האלו נשאפים על ידי מי שנמצא בסביבה, והם נספגים ברהיטים ופריטים אחרים. אם אתם רוצים לבצע ריסוס נגד יתושים, העדיפו חומרים טבעיים בלבד.

שמן גרניום, שמן אקליפטוס-לימוני, שמן ציטרונלה, שמן רוזמרין, ושמנים אחרים הם יעילים נגד יתושים. יש למהול מספר טיפות של השמנים האלו ב-1 כף אלכוהול 70%, וחצי כוס חומץ, לערבב היטב ולרסס באזורים שבהם יש יתושים.

הדברת יתושים מקצועית: הפתרון לבעיית יתושים

תרסיסים טבעיים עוזרים נגד יתושים, אך היעילות שלהם מוגבלת. ישנם זנים שונים של יתושים, ולא כולם מגיבים לחומרים טבעיים. בנוסף, אם יש באזור המגורים/עבודה שלכם כמות גדולה של יתושים, התרסיסים האלו לא יעשו את העבודה.

כדי להיפטר מיתושים ביעילות, יש לבצע ריסוס נגד יתושים מקצועי, וזה בדיוק מה שאנו עושים במרכז לאיכות הסביבה. אם אתם סובלים מבעיית יתושים, אנו נשמח לייעץ לכם ולספק לכם שירות מותאם אישית. המדבירים המקצועיים של החברה שלנו מחזיקים ברישיון להדברה וריסוס. כאשר בוחרים בשירותי הדברה, חשוב לבחור במדביר עם רישיון בלבד, שמורשה לעשות הדברות כאלו.

בנוסף, אנו משתמשים בחומרים ידידותיים לסביבה, בעלי רעילות נמוכה. האיזון הזה מאפשר להיפטר מיתושים ביעילות, בלי להזיק ליצורים אחרים ובלי לגרום לנזקים לסביבה.

צרו עמנו קשר

בעיית יתושים כאמור עלולה לגרום לבעיות בריאות ולגרד לא נעים. במרכז לאיכות הסביבה אנו בודקים באופן יסודי אילו יתושים פלשו, ומתאימים את חומרי ההדברה לזני היתושים. אנו זמינים לספק שירות ללקוחות פרטיים, עסקים ומוסדות בכל רחבי הארץ, ולספק שירות מהיר בכל עת.

אם אתם סובלים מבעיית יתושים, אין סיבה שתמשיכו לסבול. צרו עמנו קשר, ואנו נספק לכם שירותי הדברה מקצועיים וידידותיים לסביבה, עם אחריות מלאה ותוצאות לטווח הארוך.

שירות מקצועי

שירותי ריסוס עם המרכז לאיכות הסביבה – איכות ללא פשרות.

התייעצו איתנו

בחיפושכם אחר איש מקצוע לריסוס נגד יתושים, אנו במרכז לאיכות הסביבה נשמח לענות על כל שאלה והתייעצות.

למידע נוסף, כתבו לנו בוואטסאפ, השאירו פניה באתר או צרו עמנו קשר טלפוני ישיר.

התייעצו איתנו: