הדברת טרמיטים

חברת הדברה

תוכן עניינים

הם יכולים להסתתר במעמקי הקרקע ולהתחבא היטב בתוך העצים. עם זאת, נוכחותם בהחלט מורגשת ועלולה להוביל לנזקים חסרי תקדים. במרכז לאיכות הסביבה אנו מציעים שירות מקצועי להדברה נגד טרמיטים עם זמינות מידית 24 שעות ביממה.

הבעיה הגדולה בטרימיטים טמונה בכך שהם עלולים לצוץ כרעם ביום בהיר, ולחולל נזקים משמעותיים לרכוש.

המדובר בחרקים קטנים למדי, עם כנפיים, אשר יכולים לא רק לעופף לכל מקו בו הם חפצים, אלא לכרסם את העץ ולהוביל לנזקים מבניים משמעותיים והרי אסון.

למרבה המזל, אין מדובר בחרקים הנחשבים למפיצי מחלות, אולם אין זה אומר כי עלינו להמתין בסבלנות עד להגעתו של מדביר. יש לטפל בבעיה, ויפה שעה אחת קודם. 

 

אודות הטרמיטים

בישראל ישנם שלושה סוגים של טרמיטים: עץ, קרקע וקציר.

חזותם מעט שונה, אולם גופם בהחלט יכול להזכיר כמעין נמלה.

בדומה לנמלים, גם הטרמיטים חיים בקן כאשר ישנה מלכה ומלך, וישנם הטרמיטים המתפקדים כחיילים אשר פועלים ללא הרף למען הזנתם.

כמעט ולא ניתן לצפות בטרמיטים, וזאת לאור היותם רגישים מאוד לאור. 

למרבה הצער, עבודתם כה יסודית ואיכותית, עד שהם אינם מותירים אחריה שפע של רמזים על נוכחותם, ולעתים הנזקים הקשים מתגלים רק בשלבים מאוחרים יותר.

שירותי הדברה 24 שעות

אנו במרכז לאיכות הסביבה מעמידים לרשות לקוחותינו אנשי מקצוע מיומנים להדברת טרמיטים, בזמינות לכל אורך שעות היממה.

גילוים של טרמיטים עלול להציב את הבית בפני נזקים משמעותיים לרכוש. יש לדעת אף כי בארצות בהן הבתים מבוססים על עץ, כגון אזוריה הדרומיים של ארצות הברית, הרי שהדבר מהווה סכנת חיים של ממש עבור דיירי הבית.

אנשי מקצוע מוסמכים

שירותי הדברה מקצועיים על-ידי המרכז לאיכות הסביבה מבוצעים אך ורק על-ידי מדבירים מוסמכים וזאת כנדרש בתחיקותיה של מדינת ישראל.

כלל המדבירים מוסמכים ובעלי רישיון מטעם המשרד להגנה על הסביבה.

חומרי הדברה כנדרש בתקן

שימוש בחומרי הדברה שלא עומדים בתקן, עלול להציב את נותן השירות והדיירים בפני סכנת נפשות.

אנו משתמשים אך ורק בחומרים המאושרים על-ידי הגורמים הרלוונטיים, ועושים שימוש בחומרי הדברה בעלי רמת רעילות נמוכה.

חומרים אלו, שאינם נעזרים בכימיקליים עוצמתיים, אינם מהווים כל סיכון או גורם לתופעות לוואי ורגישויות.

זמינות גבוהה

ריסוס טרמיטים עם המרכז לאיכות הסביבה מתאפשר בזמינות מידית.

לרשותנו אנשי מקצוע הזמינים עבורכם בכל רחבי הארץ, מן הדרום, דרך המרכז ועד לצפון.

השאירו פניה להדברה נגד טרמיטים, ונציג ישוב אליכם בהקדם:

פלישה של טרמיטים גורמת ללא מעט בלגן, וגם לנזקים לריהוט, משקופים ופריטים אחרים בבית. במדינת ישראל יש שלל זנים של טרמיטים, כשהנפוץ ביניהם הוא טרמיט העץ. כאשר מבחינים בטרמיטים, יש לבצע הדברת טרמיטים כדי להיפטר מהם. כאן נגלה כיצד להתמודד עם טרמיטים בצורה יעילה, ולמנוע נזקים לטווח ארוך.

פלישה של טרמיטים: כיצד הם נראים ומתנהגים?

כאמור, במדינת ישראל יש זן מרכזי של טרמיט שפולש לאזורים ביתיים – טרמיט עץ. במחלקה הזו יש שני סוגי טרמיטים – טרמיטים מעופפים וטרמיטים עובדים. טרמיטים עובדים ניתן לראות בתוך פריטי עץ שהם מפרקים, ויש להם מראה ייחודי: צבע קרמי, וגודלם הוא 3-4 מ"מ.

טרמיטים מעופפים הם כהים יותר, בעלי גוון חום, וגודלם הוא כ-4 מ"מ. אלו הם הטרמיטים השולטים בקן, ויש להם כנפיים שמאפשרות להם לעופף. אנשים רבים מתבלבלים בין נמלים לטרמיטים, מה שעלול לגרום לבעיות. אם אתם מבחינים ביצורים שנראים כמו נמלים אך אתם לא בטוחים בכך, חשוב שתקראו לשירות הדברה מקצועי.

ריסוס טרמיטים באופן עצמאי לא יפתור את הבעיה, והוא עלול לגרום אפילו לבעיות נוספות. טרמיטים אינם מזיקים לאדם, אך הם מקימים נחילים וקהילות של אלפי חברים שנוברים בעצים ומפוררים אותם מהפנים החוצה.

הדברת טרמיטים מקצועית

ריסוס טרמיטים עם חומרים לריסוס נמלים או חרקים אחרים לא יעשה את העבודה. כאשר מבחינים בנמלים או ביצורים שדומים לטרמיטים, מומלץ לקרוא למדביר מקצועי. במרכז לאיכות הסביבה אנו מספקים שירותי הדברה מגוונים, לרבות הדברה של טרמיטים.

כדי לספק שירות יעיל ולהדביר טרמיטים באופן שמביא לתוצאות, אנו מבצעים תחילה בדיקה האם אכן מדובר במזיקים האלו, או במזיקים אחרים. המומחים שלנו בוחנים איזה סוג של טרמיטים פלש אליכם, והאם יש להם קן פעיל או לא. אנו בודקים גם היכן נמצאים הטרמיטים כדי לבצע ריסוס מותאם שמביא לתוצאות. לאחר הבדיקה, אנו מייעצים ללקוחותינו על אופן הפעולה המומלץ, ומבצעים הדברה מקצועית עם חומרים ידידותיים לסביבה.

שירותי הדברה בהתאמה אישית

הדברות, מכל הסוגים, צריכות להתבצע על ידי מומחים, ולאחר בדיקה של המצב. המרכז לאיכות הסביבה מעניק שירות מותאם אישית לכל לקוחותיו, ואנו נשמח לעזור לכם עם בעיית מזיקים. הדברת טרמיטים עם המרכז שלנו מגיעה עם אחריות מלאה על השירות, וכן בדיקה וייעוץ טרם ההדברה. אנו זקוקים לספק לכם מענה מידי, ולהדביר מזיקים שמפריעים לכם בשיטות ירוקות וידידותיות לסביבה. פנו אלינו בכל עת, והנציגים שלנו ישמחו לעזור לכם עם בעיות מזיקים ופולשים שונים.

התייעצו איתנו

בחיפושכם אחר מדביר טרמיטים מוסמך, אנו במרכז לאיכות הסביבה מזמינים אתכם ליצור קשר עם המוקד הארצי.

בכל שאלה והתייעצות, כתבו לנו בוואטסאפ, השאירו פניה באתר או צרו עמנו קשר טלפוני.

התייעצו איתנו: