הדברת ברחשים

תוכן עניינים

ברחשים הם בעיה מציקה, בייחוד בחודשים החמים של השנה, ובמדינה הקטנה שלנו בהחלט יש הרבה כאלה. בעונות הקיץ והאביב, כשהברחשים הזכרים מתעופפים במספרים גדולים כדי למשוך נקבות, מדובר במכה של ממש שדורשת טיפול מקצועי. הדברת ברחשים מקצועית, לצד פתרונות ביתיים נגד המזיקים האלו, תעזור לכם להיפטר מהבעיה, ובמרכז לאיכות הסביבה ניתן ליהנות משירות הדברה בכל עת.

מה זה ברחשים?

ברחשים הם פרוקי רגליים מעופפים שמגיעים לגודל מירבי של 4 מ"מ. יש להם 6 רגליים, וישנם מספר סוגים של המזיקים האלו. חלק מהמינים של הברחשים מוצצים דם של בעלי חיים, כך שהם עלולים להזיק לחיות מחמד וגם לחיות משק.

ברחשים נמשכים למים עומדים, מה שקיים בלא מעט מקומות – בייחוד כאשר יש בעלי חיים באזור. המזיקים האלו מתרבים בעונות החמות, ובמדינת ישראל יש לעתים מגיפת ברחשים של ממש בגלל הטמפרטורות הגבוהות.

איך להיפטר מברחשים?

יש מספר דברים שניתן לעשות נגד ברחשים, עד שתזמינו שירות הדברת ברחשים, והם:

שפיכת אקונומיקה לפתחי ניקוז

פתחי ניקוז ברחבי הבית מושכים ברחשים בגלל שיש בתוכם מים עומדים וגם חומרים אורגניים שמשמשים כמזון לברחשים. כדי למתן את הבעיה ניתן לשפוך אקונומיקה לתוך הפתחים כדי לחטא אותם, או חומר ניקוי מיוחד שמסיר חומרים אורגניים בתוך הפתחים האלו.

ייבוש של מקורות מים עומדים

אם יש לכם חיות מחמד, הקפידו להחליף את מי השתייה שלהם לעתים קרובות, וגם לנקות את קערות השתייה שלהם. הקפידו שלא יהיו מים עומדים בקערות שעומדים למשך זמן רב. בנוסף, בדקו אם יש עציצים בביתכם שיש בהם מים רבים מדי. אנשים נוטים להשקות צמחים יתר על המידה, מה שמושך ברחשים. לכן, מומלץ לבדוק אם יש מים עומדים בתוך עציצים/אדניות, ולהשקות צמחים רק בעת הצורך.

הדבקת מדבקות נגד ברחשים

ברחשים נמשכים לצבע צהוב, ויש כיום מדבקות צהובות שניתן להדביק נגד ברחשים, והן מושכות את המזיקים האלו. הברחשים נדבקים למדבקה וכבר לא מתעופפים בחלל. הפתרון הזה יעיל במיוחד עבור אזורים חיצוניים, כמו גינות, וגם עבור מקומות שיש בהם בעלי חיים במספרים גדולים – כמו משקים.

הדברת ברחשים באופן מקצועי

הפתרונות שצוינו מעלה יכולים לשפר את המצב, אך כדי להיפטר מברחשים, יש להשתמש בשירות הדברת ברחשים מקצועי. המרכז לאיכות הסביבה מתמחה בהדברה של מזיקים שונים, לרבות ברחשים, ואתם יכולים ליהנות משירות מקצועי ומהיר בכל עת.

הצוות שלנו מגיע למקום ההדברה, בודק האם יש מקום שבו הברחשים מתרבים, ולאחר מכן מבצע הדברה. כל המדבירים הם בעלי רישיון, ואנו משתמשים בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה בכל עבודה. החומרים האלו יעילים במיוחד, ואתם תוכלו ליהנות מאזור נטול ממזיקים במהירות. אם אתם סובלים מבעיית ברחשים, פנו אלינו ותיהנו משירות מקצועי ואדיב עם תוצאות מהירות ומשירותי הדברה ירוקים.

השאירו פניה ואיש מקצוע ישוב אליכם בהקדם:

התייעצו איתנו: