הדברה בצפון

חברת הדברה

תוכן עניינים

שירותי הדברות בצפון הארץ

הצוות המקצועי של המרכז לאיכות הסביבה מספק שירות מקיף ורוחבי להדברה של כל סוגי המזיקים והחרקים, ובזמינות חירום 24 שעות ביממה. נקלעתם למצב חירום עם מכת מקקים? עכברים מתרוצצים בין הרגליים? צרו עמנו קשר עוד היום ומדביר בצפון כבר בדרך אליכם.

כל איש צוות מטעם המרכז לאיכות הסביבה הינו בעל ההסמכות הנדרשות כחוק לרבות רישיון מטעם המשרד להגנה על הסביבה, וכן רישיונות נלווים כגון עבודה בגובה.

מטרתנו איננה נגמרת בכך שהמזיקים יחוסלו לאלתר, אלא גם לבצע הדרכות מסודרות ולבחון את המוקדים השונים אשר הובילו לקיומה של הבעיה מלכתחילה.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה והתייעצות, וכן לתת לכם הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת אשר תביא לסיומה של בעיית המזיקים והחרקים ויפה שעה אחת קודם.

מדבירים מוסמכים בצפון

הדברה מקצועית היא איננה המלצה חמה כי אם חובה על כל עסק המספק שירותים דוגמת אלו.

דעו והיזהרו כי על אף שמדובר בתחום המפוקח, הרי שעודם ישנם נותני שירות שאינם מחזיקים בהסמכות הנדרשות. שימוש לא נכון בחומרי הדברה לא רק שמסכן את אנשי השירות והסובבים, אלא ממש עלול להוביל למצבים מסכני חיים.

כמו-כן, איש מקצוע שאיננו בעל ההסמכה הנדרשת, עלול להשתמש בחומרים שאינם עומדים בתקן הנדרש ושחורגים בכמויות הכימיקליים וסוגי הכימיקליים שבהם נעשה השימוש.

ביטחון מעל לכול

הזמנתכם שירותי הדברה בצפון עם המרכז לאיכות הסביבה, אנו שמים דגש ניכר על מתן הדרכות לאחר ההדברה.

אנו מבצעים הדרכה סדורה ואף מפרסמים כרזה מסודרת המונה את הפעולות שנערכו בסביבות המבנה המדובר.

אנו עושים שימוש בחומרי הדברה ירוקים, בעלי רמת כימיקלים פחותה, וזאת במטרה להבטיח את שלום הנוכחים והנוכחות.

תעודת אחריות

עם תום קבלת שירותי ההדברה, תינתן מטעם איש המקצוע תעודת אחריות, וזאת כדי להבטיח את השקט שלכם כי אכן נעשתה עבורכם עבודה איכותית וללא רבב.

לשירותי הדברות בצפון השאירו פניה באתר:

הדברה בצפון - לפני שיגיעו המון

מקקים או במילה הדוחה "ג'וקים" זקוקים לפעולת הדברה בצפון ובעצם בכל אזור בארץ ובדרך כלל זה מתרחש בקיץ. זה הזמן בו הם מתרבים ולא רק זה, למרות שלכאורה נדמה שהם לא מזיקים, הם מזיקים מאוד. 

הם אוהבים מערכות ביוב וזה אומר שכאשר הם שוהים בהן ואחר כך יוצאים החוצה הם מעבירים אל הסביבה את כל הזיהום שהם חטפו והם עלולים להרעיל את המזון שלנו, עלולים גם לחדור למערכות החשמל. בקיצור חייבים להשמיד אותם ומוטב כמה שיותר מהר. 

משפחות מקקים - הדבר האחרון שאתם צריכים בבית

הבית שלנו הוא מבצרנו ואת המקקים קרי- הג'וקים חייבים לחסל בפעילות הדברה בצפון עד הדרום ובעצם בכל מקום, והם אכן נמצאים בכל מקום. הם מתרבים במהירות מדהימה כאשר כל נקבה מטילה כ-15 ביצים בבת אחת ומהן בוקעים היצורים החומים הדוחים. תחילה הם חסרי כנפיים ורק במשך הזמן יגדלו אותם ונפגוש אותם בכל מקום. אי אפשר לחמוק מהם והם אחד מהמפגעים הכי דוחים שקיימים.

אורך חייו של מקק הוא כשנה וחצי, בואו נודה זה הרבה זמן, יותר מדי לעומת למשל פרפרים שחיים רק שלושה ימים והם הרבה יותר יפים, צבעוניים ולא דוחים בכלל. 

המקקים נחלקים לכל מיני סוגים, כאשר אפשר לומר האדם הממוצע לא ממש מבין את ההבדלים אבל הם קיימים בעיקר במיקום המועדף עליהם. יש שאוהבים את חדרי האמבטיה והמטבחים, יש שמחבבים מרתפים, ויש את חובבי הביוב שאפשר לראות אותם כל קיץ, יוצאים ממנו ומתחילים לשטוף את הרחובות. 

פתרונות הדברה מידיים

בדרך כלל הדברה בצפון הארץ נגד תיקנים ושאר חרקים נעשית בבתים צמודים לקרקע בישובים כפריים אבל גם בדירות משום שתיקנים יודעים לעוף ומגיעים לכל מקום. 

אלה שחיים בבתים ומי שמתגורר בקומת קרקע הם הראשונים שרואים את התיקנים בכל מקום ולא רק אותם, גם יתושים, עכברים, חולדות ושאר מכרסמים היוצאים החוצה בקיץ. 

בדרך כלל כאשר מגיע הקיץ כולם עושים הדברה אבל יש מדבירים שממליצים לעשות בכלל הדברה למניעה ולא לחכות לנחילי המקקים המתרבים במהירות וחודרים לכל בית. בבתי קרקע מדבירים גם את מקור הביוב כדי שהמקקים לא יצאו ממנו החוצה ויחוסלו כבר בפנים.

הדברה רגילה או ירוקה

בשנים האחרונות בוחרים רבים לבצע הדברה ירוקה ולא הדברה עם חומרים כימיים רעילים. הדברה זו עדיפה לדוגמה בבתים עם בעלי חיים וגם אין לה ריח חריף כמו להדברה רגילה. חשוב לומר כי לפי החוק, אם אין מזיקים אסור להדביר ויש לפעול תחת נוהלי בטיחות לשימוש עם חומרי הדברה הן כאשר מדובר בהדברה רגילה והן בהדברה ירוקה.

הדברה בצפון או בדרום או בכל מקום אחר בארץ דורשת שהפעולה תתבצע ע"י מדביר מוסמך בעל רישיון. 

הזמינו מדביר בצפון

בחיפושכם אחר שירותי הדברות בצפון הארץ, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם הצוות המקצועי של המרכז לאיכות הסביבה.

בכל שאלה והתייעצות, צרו עמנו קשר טלפוני, השאירו פניה באתר או כתבו לנו בוואטסאפ.

התייעצו איתנו: