הדברת טרמיטים

תוכן עניינים

פלישה של טרמיטים גורמת ללא מעט בלגן, וגם לנזקים לריהוט, משקופים ופריטים אחרים בבית. במדינת ישראל יש שלל זנים של טרמיטים, כשהנפוץ ביניהם הוא טרמיט העץ. כאשר מבחינים בטרמיטים, יש לבצע הדברת טרמיטים כדי להיפטר מהם. כאן נגלה כיצד להתמודד עם טרמיטים בצורה יעילה, ולמנוע נזקים לטווח ארוך.

פלישה של טרמיטים: כיצד הם נראים ומתנהגים?

כאמור, במדינת ישראל יש זן מרכזי של טרמיט שפולש לאזורים ביתיים – טרמיט עץ. במחלקה הזו יש שני סוגי טרמיטים – טרמיטים מעופפים וטרמיטים עובדים. טרמיטים עובדים ניתן לראות בתוך פריטי עץ שהם מפרקים, ויש להם מראה ייחודי: צבע קרמי, וגודלם הוא 3-4 מ"מ.

טרמיטים מעופפים הם כהים יותר, בעלי גוון חום, וגודלם הוא כ-4 מ"מ. אלו הם הטרמיטים השולטים בקן, ויש להם כנפיים שמאפשרות להם לעופף. אנשים רבים מתבלבלים בין נמלים לטרמיטים, מה שעלול לגרום לבעיות. אם אתם מבחינים ביצורים שנראים כמו נמלים אך אתם לא בטוחים בכך, חשוב שתקראו לשירות הדברה מקצועי.

ריסוס טרמיטים באופן עצמאי לא יפתור את הבעיה, והוא עלול לגרום אפילו לבעיות נוספות. טרמיטים אינם מזיקים לאדם, אך הם מקימים נחילים וקהילות של אלפי חברים שנוברים בעצים ומפוררים אותם מהפנים החוצה.

הדברת טרמיטים מקצועית

ריסוס טרמיטים עם חומרים לריסוס נמלים או חרקים אחרים לא יעשה את העבודה. כאשר מבחינים בנמלים או ביצורים שדומים לטרמיטים, מומלץ לקרוא למדביר מקצועי. במרכז לאיכות הסביבה אנו מספקים שירותי הדברה מגוונים, לרבות הדברה של טרמיטים.

כדי לספק שירות יעיל ולהדביר טרמיטים באופן שמביא לתוצאות, אנו מבצעים תחילה בדיקה האם אכן מדובר במזיקים האלו, או במזיקים אחרים. המומחים שלנו בוחנים איזה סוג של טרמיטים פלש אליכם, והאם יש להם קן פעיל או לא. אנו בודקים גם היכן נמצאים הטרמיטים כדי לבצע ריסוס מותאם שמביא לתוצאות. לאחר הבדיקה, אנו מייעצים ללקוחותינו על אופן הפעולה המומלץ, ומבצעים הדברה מקצועית עם חומרים ידידותיים לסביבה.

שירותי הדברה בהתאמה אישית

הדברות, מכל הסוגים, צריכות להתבצע על ידי מומחים, ולאחר בדיקה של המצב. המרכז לאיכות הסביבה מעניק שירות מותאם אישית לכל לקוחותיו, ואנו נשמח לעזור לכם עם בעיית מזיקים. הדברת טרמיטים עם המרכז שלנו מגיעה עם אחריות מלאה על השירות, וכן בדיקה וייעוץ טרם ההדברה. אנו זקוקים לספק לכם מענה מידי, ולהדביר מזיקים שמפריעים לכם בשיטות ירוקות וידידותיות לסביבה. פנו אלינו בכל עת, והנציגים שלנו ישמחו לעזור לכם עם בעיות מזיקים ופולשים שונים.

השאירו פניה ואיש מקצוע ישוב אליכם בהקדם:

התייעצו איתנו: